Fotoselli Kapı Sistemleri

Bu tip kapılar marketler, hastaneler, apartmanlar, alış veriş merkezleri, üniversiteler ve fabrikalar gibi tüm modern binalar da giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde kullanılır.

Fotoselli Kapı özellikle yoğun kullanıma da uygun olarak imal edilmiştir. Uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde çalışır.

Türkçe yazılım sayesinde ayar kolaylığı-Sıkışma algılayıcı sistem-2.000.000 kez açma – kapama-yüksek verimlilik ve üstün kalite-100 metre/saniye ye kadar ayarlanabilir hızlı açılma sağlar.

Neden Fotoselli Kapılar ?

Otomatik Fotoselli Kapılar, iç ortamı hertürlü hava koşullarından koruyan, güvenliğini sağlayan, giriş çıkışı (ekstra ekipmanlar; şifreli geçiş, kumandalı geçiş) kontrol altında tutan ve mekanınıza değer katan estetik çözümlerdir.

Residence, AVM, İş Merkezleri, Hastaneler, Oteller, Devlet daireleri vb. binalarda kullanılmaktadır. Kolay geçiş, hijyen ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.
Elektronik kilit, İstenen Renkte imalat (Ral Kodunda) Buton kontrolü. Ameliyathaneler için mantar buton. Yaklaşım sensörü Şifre panel